Задать город Южноукраинск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт NAONI orchestra в Южноукраинске - 1

NAONI orchestra

Южноукраинск, 08 марта 2016 г, 19:00
ДК Энергетик ДК Энергетик
пр. Ленина, 10
Южноукраинск
+380445905555
Продажа закрыта
Культовий Рок-оркестр НАОНІ готує спеціально нову програму до Міжнародного жіночого дня. Концерт буде насичиний міксом хітів, що вже полюбив глядач та новими. Феєрверк популярних композицій та рок-хітів 05 березня в святковому концерті за участю віртуозних музикантів Національного оркестру народних інструментів під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала, а також спеціально запрошені гості Маша Корогодська та Юрій Звонарь на сцені Будинку офіцерів.У виконанні оркестру прозвучать композиції із кіно-фільму "Службовий роман", Гаріка Сукачова, Joe Cocker, Pink Floyd та інші.Часть вырученных средств будет передана в фонды "Жизнелюб" и "Таблеточки".

Заказать и купить билеты на NAONI orchestra можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт NAONI orchestra в Южноукраинске состоится 08 марта 2016 г, 19:00, ДК Энергетик.

Культовий Рок-оркестр НАОНІ готує спеціально нову програму до Міжнародного жіночого дня. Концерт буде насичиний міксом хітів, що вже полюбив глядач та новими. Феєрверк популярних композицій та рок-хітів 05 березня в святковому концерті за участю віртуозних музикантів Національного оркестру народних інструментів під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала, а також спеціально запрошені гості Маша Корогодська та Юрій Звонарь на сцені Будинку офіцерів.

У виконанні оркестру прозвучать композиції із кіно-фільму "Службовий роман", Гаріка Сукачова, Joe Cocker, Pink Floyd та інші.

Часть вырученных средств будет передана в фонды "Жизнелюб" и "Таблеточки".

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber